-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS

PIRMOKAI, JAUNIEJI PROGRAMUOTOJAI, RENGINYJE „EUROPE CODE WEEK 2021”

Spalio mėnesį 1a klasės mokinukai priėmė iššūkį dalyvauti tarptautiniame, jau eilę metų Europos Sąjungos organizuojamame, renginyje „EUROPE CODE WEEK 2021“. Jo tikslas – įtraukti kuo daugiau vaikų Europoje ir visame pasaulyje, ugdyti informacinio mąstymo, kodavimo, robotikos, aparatinės įrangos, informatikos ir skaitmeninių įgūdžių taikymą. Šie užsiėmimai skatina susidomėjimą ir smalsumą. Svarbiausia, jog visiems dalyviams yra smagu išbandyti technologijas ir jomis naudojantis kurti.

Smalsieji pirmokėliai, naudodamiesi manipuliavimo duomenimis ir duomenų vizualizacijos technika, atliko programavimo pradmenų užduotį, tema „Širdis“. Nors ne vienam mokinukui teko klysti, bandyti iš naujo, bet galutinis rezultatas suteikė daug džiugių emocijų. Ypač patiko savitai sukurti širdies spalvų kodus, todėl visi darbai buvo skirtingi ir originalūs. Kadangi Europos Sąjungos programavimo savaitės bendruomenės nariai bendrauja, keičiasi informacija, mokosi vieni iš kitų, dalijasi veiklomis ir sukurtais rezultatais, tai ir mūsų šaunieji mokinukai gavo patiktukų bei palaikymą iš kitų dalyvių. Be to mokiniams buvo įteikti EUROPE CODE WEEK sertifikatai.

Smagu įveikti iššūkius!

Rasa Ulytė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
1a klasės mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.