-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
PROJEKTAS „TILTAI“

PROJEKTAS „TILTAI“

Spalio mėnesį 4b ir 4c klasių mokiniai sumanė dalyvauti projekte „Tiltai“. Jie, vadovaujami Renatos Gaučienės, pradinio ugdymo vyresniosios mokytojos ir  Nijolės Viršilienės, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės, per pasaulio pažinimo pamokas stebėjo, tyrinėjo, analizavo tiltų konstrukcijas, projektus, jų atsiradimo istoriją ir reikšmę žmonijai. Projektu siekėme įtvirtinti žinias apie tiltų rūšis, lavinti mokinių kūrybiškumą, erdvinį mąstymą, skatinti norą ir gebėjimą konstruoti, projektuoti. 4b klasės mokiniai Medeinė Sodeikaitė,  Margiris Sodeika, Sofija Černiauskaitė, Vanesa Vainoraitė, Rugilė Kaminskaitė ir 4c klasės mokiniai Dominykas Balčytis, Dominykas Liutkus, Gytis Sidabras, Benjaminas Čekelis, Bernardas, Rubežius, Austė Ramanauskaitė, Ervinas Tamošauskas, Ugnė Piatkovskė, Laurynas Narkus, Patricija Staknytė, Deividas Jankauskas ryžosi įgyvendinti savo sumanymus ir vieni ar drauge su šeimos nariais „statė“ tiltus, kuriuos pristatė parodai. Ja galima pasigrožėti progimnazijos senojo pastato antrame aukšte nuo spalio 25 d. iki spalio 29 d.

Vanesa Vainoraitė,
4b klasės mokinė ir Gytis Sidabras, 4c klasės mokinys

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.