-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
PAŽINIMO RUDUO

PAŽINIMO RUDUO

Mes, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 4b klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja Nijole Viršiliene, sužinoję apie paskelbtą  Valstybės pažinimo centro konkursą „Pažinimo ruduo“, kurio prizas – Valstybės pažinimo centro edukacijos neiškeliant moksleiviams kojos iš mokyklos, nusprendėme jame sudalyvauti ir nusiuntėme savo sukurtą motyvacinį laišką. Vėliau sužinojome, kad organizatoriai, perskaitę daugiau nei 70 mokyklų motyvacijų, atrinko originaliausias, pilietiškiausias ir labiausiai motyvuotas 9 mokyklas. Labai nudžiugome išgirdę žinią, jog mūsų klasė pateko tarp nugalėtojų ir spalio 12 dieną turėjo progą susitikti su centro edukatoriais bei dalyvauti jų organizuotame edukaciniame renginyje, kuris vyko mūsų progimnazijoje.

Renginio metu kartu su edukatoriais diskutavome apie pilietiškumo ir pilietybės sąvokas, aiškinomės, kaip įgyjama pilietybė, kokios yra piliečių teisės ir pareigos. Dirbdami grupėse ir naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais sprendėme užduotis, dalyvavome diskusijose, išgirdome daug įdomios informacijos apie žinomų žmonių mintis, kuriomis jie dalijosi, kalbėdami apie pilietiškumą. Žinias pasitikrinome žaisdami si interaktyviaisiais “Imo kubais”. O po to kiekvienas pasirašėme po priesaika Lietuvos Respublikai, pasižadėdami gerbti, saugoti ir stiprinti Lietuvos valstybinę kalbą, kultūrą ir papročius. Edukacinė veikla buvo įdomi, naudinga ir prasminga. Ši pamoka mums primins, kad kasdien turime mokytis tapti atsakingais savo šalies piliečiais.

Sofija Černiauskaitė, 4b klasės mokinė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.