-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Emilia Sebeckis, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 8a klasės mokinė, puikiai pasirodė respublikiniame chemijos konkurse

Emilia Sebeckis, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 8a klasės mokinė, puikiai pasirodė respublikiniame chemijos konkurse

2021-03-03 Kauno technologijos universiteto cheminės technologijos fakultetas organizavo respublikinį „Akademiko Jono Janickio chemijos konkursą 2021“ 8-12 klasių mokiniams, kurio pagrindinis tikslas – sudominti mokinius gamtos mokslais, supažindinti su laboratorijų veikla, suteikti galimybes įsivertinti savo chemijos dalyko žinias, skatinti kūrybiškai mokytis, naudojant informacines technologijas. Tai didžiausias chemijos dalyko konkursas Lietuvoje. Buvo užsiregistravę 577 dalyviai, iš 120 skirtingų ugdymo įstaigų, iš 32 miestų ir miestelių. Konkursas vyko dviem etapais. Į II konkurso etapą pateko po 20 kiekvienos klasių grupės mokinių, kurie geriausiai išsprendė I etapo užduotis.

Emilia Sebeckis, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 8A klasės mokinė, puikiai pasirodė šio konkurso I (virtualiame) etape ir buvo pakviesta 2021 m. gegužės 21 d. dalyvauti II etape – Kauno technologijos universiteto cheminės technologijos fakulteto laboratorijoje spręsti praktines užduotis. Susumavus I ir II etapo rezultatus, Emilia laimėjo III vietą. Apdovanota Kauno technologijos universiteto diplomu. Sveikiname Emilią!

Alma Stričkaitė,
Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos
chemijos mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.