-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS

Sėkmė XVIII respublikiniame vaizdo reportažų konkurse „KADRO NOMINACIJOS 2020”

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos teatro „Tai bent“ nariai dalyvavo vaizdo reportažų konkurse, kurį organizavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centras. Konkurso filmus vertino garbi komisija : Laimutė Vaitiekūnienė, Kauno MTKC direktorė; Donata Račaitė, TV3 žurnalistė ir žinių vedėja; Eglė Šepetytė, TV3 reporterė; Sigitas Valadka, žurnalistas, TV laidų autorius, INIT TV programų vadovas; Artūras Ulevičius, kino režisierius.

Šiais metais konkursui buvo pristatyti 44 darbai iš 21 ugdymo įstaigos. Jame dalyvavo Klaipėdos, Tauragės rajono, Ukmergės, Vilniaus ir Vilniaus rajono bei Kauno mokyklų komandos. Palangai atstovavo tik mūsų progimnazijos teatro „Tai bent“ mokiniai. Šiam konkursui pristatėme reportažus „Nuotoliniai sveikinimai“ ir „Mums nebaisios jokios kliūtys“. Pirmame filme užfiksavome sveikinimus, skirtus Mokslo metų pradžios šventei. Antras filmas – tai reportažas iš nuotolinės pamokos, kurioje radome kūrybinį polėkį bei parodėme mokinių gebėjimą dirbti komandoje.

2020 m. gruodžio 9 d. vyko XVIII respublikinio mokinių vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2020“ darbų aptarimo ir laureatų paskelbimo nuotolinis renginys. 6a klasės mokiniai, kurie yra teatro „Tai bent“ nariai, džiaugiasi, nes juos lydėjo sėkmė. Grupėje „TV REPORTAŽAS APIE PRAMOGAS IR LAISVALAIKĮ“ mums buvo paskirta garbinga III vieta už TV reportažą „Mums nebaisios jokios kliūtys“. Šį filmą kūrė progimnazijos teatro „Tai bent” nariai Ieva Andrijauskaitė, Elija Stratkauskaitė, Domantas Vaitkus. Nominacija „IŠMANŪS SPRENDIMAI“ suteikta už reportažą „Nuotoliniai sveikinimai“. Kūrybinę šio filmo grupę sudarė taip pat teatro „Tai bent” ” nariai Ieva Andrijauskaitė, Elija Stratkauskaitė, Domantas Vaitkus, Gediminas Skritulskas, Erikas Suchanov.

Kūryba yra neapibrėžta laike, nes tekdavo skirti ir daugiau laiko nei buvom suplanavę, teko filmuoti kai kurias scenas po keletą kartų, teko ir ilgiau pasėdėti prie montažo, kurį puikiai atliko Domantas Vaitkus. Nuoširdžiai sveikinu abiejų filmų kūrybines komandas už sėkmę ir linkiu ieškoti tokio džiaugsmo, kuris įkvepia gražiems darbams ir padeda tobulėti.

Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos teatro „Tai bent“ vadovė, teatro vyresnioji mokytoja
Alma Pronckūnienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.