-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Spalio 18-oji – Europos sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena

Spalio 18-oji – Europos sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena

Spalio 18 -oji – Europos sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena. Šios dienos tikslas – informuoti visuomenę apie šiuolaikinės prekybos žmonėmis rūšis, mokyti jaunus žmones atpažinti bei išvengti su prekyba žmonėmis siejamų grėsmių.

Su prekybos žmonėmis statistika bei problematika klasių valandėlių metu 8-ųjų klasių mokinius supažindino Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto Policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Jurgita Rinkevičienė ir Paulina Rulevičė. Dėkojame pareigūnėms už aktualų pristatymą bei diskusijos su mokiniais moderavimą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.