-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla atrinkta dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamame projekte „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla atrinkta dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamame projekte „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla atrinkta dalyvauti Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamame projekte „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“ (Nr. 09.2.2-ESFA-V-707-04-0001), kuriuo siekiama kurti ir plėtoti sistemingą mokinių gebėjimų atskleidimo ir vystymo procesą.

Konkurso būdu buvo atrinktos 10 respublikos mokyklų, kurių dalyvavimas projekto veiklose sudarys galimybę mokytojams pastebėti kiekvieno vaiko unikalius gebėjimus bei patenkinti vaikų ugdymo(-si) poreikius taip didinant jų pažangą. Dalyvavimas projekte turėtų gerinti mokinių ugdymosi galimybę gauti jų poreikius atitinkantį formalųjį ir neformalųjį ugdymą atnaujintų modulių, t.y. susistemintų užduočių grupių, pagalba. 2020/2021 mokslo metais mokykla dalyvaus išbandant modulius. Dalis modulių buvo sukurti 2017–2019 metais vykusiame pirmajame projekto etape. Specialieji lietuvių kalbos, matematikos, gamtos mokslų moduliai praturtins ir pagilins bendrąsias pradinio ir pagrindinio ugdymo programas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.