-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Skaitovų konkursas „Kalėdiniai skaitymai“

Skaitovų konkursas „Kalėdiniai skaitymai“

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko gražia tradicija tapęs skaitovų konkursas „Kalėdiniai skaitymai“. Jau septintą kartą susirinkę mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos ir Bergeno Riugene (Vokietija) „Am Grünen Berg“ regioninės mokyklos deklamavo eilėraščius viena iš užsienio kalbų – rusų, prancūzų ar vokiečių. Iš viso konkurse dalyvavo daugiau nei 70 skaitovų.

Konkurso dalyvius daina pasveikino mažieji prancūzų kalbos mylėtojai – šeštokai, prancūzų kalbos kaip antrosios užsienio kalbos pradėję mokytis tik šiais metais. O po jų dainos skambėjo eilėraščiai užsienio kalbomis, sukurdami ypatingą renginio nuotaiką.

Kol konkurso vertinimo komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviams ir svečiams koncertavo mūsų mokyklos dainininkai ir šokėjai – šokių grupė „Vėtrungė“ ir solistai. Šokėjus ir dainininkus ruošė šokio mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė ir muzikos mokytoja ekspertė Diana Beržanskienė.

Konkurso laureatų diplomais buvo apdovanoti 12 skaitovų: Urtė Deksnytė (Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla), Gabija Černiauskaitė (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Nick Wolfram (Bergeno Riugene „Am Grünen Berg“ regioninė mokykla), Faustina Eglynaitė (Šventosios pagrindinė mokykla), Kristupas Kerulis (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Matas Marauskas (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Rusnė Valiukaitė (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Ilzė Galdikaitė (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Juozas Korsakas (Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla), Karolina Mažrimaitė (Kretingos J. Pabrėžos gimnazija), Izabelė Vasiliauskaitė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla) ir duetas iš Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos – Domilė Panovaitė ir Elena Kaminskaitė.

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios šventės – dalyviams, juos ruošusiems mokytojams, organizatorių pagalbininkams, mokyklos direktorei Laimutei Benetienei ir žinoma, Palangos miesto savivaldybei, suteikusiai galimybę į šią gražią atvykti mokiniams iš Palangos miesto – partnerio Bergeno Riugene.

Iki kitų švenčių ir iki kitų susitikimų!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.