Džiaugiamės, kad iš 145 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų, 2746 dalyvių, net 11 Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos 5-8 klasių mokinių pateko į Nacionalinės teisės žinių olimpiados finalinį etapą, kuris vyko gegužės 14 dieną Mykolo Romerio universitete Vilniuje. Šių metų olimpiados tema – „Laisvės internete: kaip naudosi?“. Ši tema atskleidė, kaip svarbu jaunimui gebėti kritiškai vertinti skaitmeninės erdvės iššūkius ir atsakingai veikti internete tiek bendraujant, tiek kuriant ar dalijantis turiniu.
Mokiniai sprendė užduotis, bendravo tarpusavyje, turėjo progą išbandyti žinias dalyvaudami įvairiuose žaidimuose, kuriuose laimėjo įvairius prizus. Mokytojams buvo organizuotas seminaras kibernetinio saugumo ir kitais teisiniais klausimais.
Nacionalinę teisės žinių olimpiadą organizuoja Mykolo Romerio universiteto Teisės mokykla, o iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija.
Mokinius paskatino dalyvauti olimpiadoje ir paruošė istorijos mokytoja metodininkė Daiva Latožienė.
Daiva Latožienė, istorijos mokytoja metodininkė



