-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Respublikinio mokinių fizikos kūrybinių darbų konkurso  „Fizikos bandymai aplink mus 2022“ laimėtojai

Respublikinio mokinių fizikos kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus 2022“ laimėtojai

Respublikinį mokinių fizikos kūrybinių darbų konkursą „Fizikos bandymai aplink mus“ organizuoja Lietuvos Fizikos Mokytojų Asociacija (LFMA), Kauno švietimo inovacijų centras (KŠIC), Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kauno miesto fizikos mokytojų metodinis būrelis. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimus ir įgūdžius suprasti gamtos mokslus atliekant bandymus bei eksperimentus. Konkurse buvo dvi sekcijos: PPT pristatymai ir video bandymų sekcija. PPT pristatymai – temos mokinių kompiuteriniams darbams yra pasiūlomos pagal tam tikros klasės fizikos mokymosi kursą. Mokiniai temą pasirenka interneto puslapyje http://fizikavisiems.lt/ . Vertinimo metu PPT darbams yra keliami griežti reikalavimai, būtinas testas bei bandymas, uždavinių tematinis sprendimas. 

Gegužės 30 dieną buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. PPT sekcijoje nugalėtojais tapo ir Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokiniai. Dovydas Vileikis, 8c klasės mokinys su darbu „Skyriaus „Garsas“ apibendrinimas“ laimėjo I vietą, Domantas Vaitkus ir Erikas Suchanovas, 7a klasės mokiniai su darbu „Prietaisai padedantys pažinti dangų“ laimėjo II vietą, Elija Stratkauskaitė ir Ugnė Juronaitė, 7a klasės mokinės su darbu „Akies optinės savybės“ laimėjo III vietą, Marta Ulskytė ir Jokūbas Tamulis, 7b klasės mokiniai su darbu „Šviesos spektras“ laimėjo III vietą. Progimnazijos komanda kaip viena iš aktyviausių tarp visų dalyvavusių užėmė II komandinę vietą.

Fizikos mokytoja ekspertė Saulė Paulikienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.