-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Vlado Jurgučio progimnazijos 1a, 4b, 4c klasių mokiniai – didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje vasario 16-ajai paminėti

Vlado Jurgučio progimnazijos 1a, 4b, 4c klasių mokiniai – didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje vasario 16-ajai paminėti

2022 m. vasario 11 d. mūsų Progimnazijos 1a, 4b ir 4c klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo VšĮ ,,Mokyklų tobulinimo centro“ projekte „Bendradarbiaujančios klasės“. Projekto metu mokiniai dalyvavo didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šios pamokos tikslas – prasmingas mokinių ir mokytojų santykių kūrimas, bendradarbiavimas grupėse. Į šį renginį prisijungė 880 mokytojų iš Lietuvos ir lituanistinių mokyklų JAV, Airijos, Vokietijos ir Ispanijos.

​Nuotoliniu draugystės tiltu Vlado Jurgučio progimnazijos 1a klasės mokiniai susijungė su Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 1a klasės mokiniais ir Jolanta Lekavičiene, pradinio ugdymo mokytoja metodininke bei Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 1a klasės mokiniais ir Ingrida Norkiene, pradinio ugdymo mokytoja metodininke, 4b ir 4c klasių mokiniai – su Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcinio centro 4b mokiniais ir Renata Glodeniene, pradinio ugdymo mokytoja metodininke. Mokiniai vieni kitiems prisistatė savo miestą, dalyvavo viktorinose, atliko užduotis, skirtas Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Buvo smagu kartu paminėti gražią ir kiekvienam lietuviui brangią šventę.

Rasa Ulytė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1a klasės mokytoja
Nijolė Viršilienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4b klasės mokytoja
Renata Gaučienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 4c klasės mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.