-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Rudeniškai spalvotas Moliūgėlis

Rudeniškai spalvotas Moliūgėlis

Spalio mėnesio paskutiniąją savaitę pirmokai į progimnaziją atėjo nešini išskobtais moliūgais-žibintais, kuriuos kūrė su savo šeimos nariais. Pirmų klasių mokiniai, vadovaujami pradinio ugdymo mokytojų metodininkių: Aurelijos Anužienės, Erikos Lukaukienės, Rasos Ulytės, progimnazijos fojė paruošė ,,Rudeniškai spalvoto Moliūgėlio“ kūrybinių darbų parodą. Paroda  progimnazijos bendruomenę džiugins iki rudens atostogų. Kiekvieną pertrauką ši parodėlė sulaukia smalsių lankytojų ir kūrėjų pokalbių apie žibintų gaminimo procesus.

Penktadienį jauniausieji mokinukai švęs rudeniškai spalvoto Moliūgėlio gimtadienį. Šventės metu atliks įvairias edukacines, kūrybines, žaidybines užduotis, aptars sveikos mitybos bei daržovių ir vaisių svarbą mūsų organizmui.

Kūrybingai ir aktyviai padirbėję pirmokėliai pasitiks savo pirmąsias mokyklines atostogas.

Rasa Ulytė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1a klasės mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.