-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Naujų sporto šakų išbandymas

Naujų sporto šakų išbandymas

2021 m. rugsėjo 21 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje lankėsi Lietuvos kerlingo asociacijos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos atstovai, kurie supažindino mokinius su naujomis ir įdomiomis sporto šakomis: bavarišku akmenslydžiu – aisštoku, grindų kerlingu ir Cornhole.

7-8 klasių mokiniai išbandė bavarišką akmenslydį – aisštoką. Aisštokas – tai žiemos sportas, kurio tikslas nustumti specialų diską kuo arčiau taikinio.

1-6 klasių mokiniai išbandė grindų kerlingą ir žaidimą Cornhole.

Grindų kerlingas – tai komandinis žaidimas, pritaikytas žaisti ant salės grindų.

Cornhole – žaidžiamas lauke arba uždarose patalpose. Žaidimui speciali lenta pastatoma 8 m atstumu nuo tos vietos, kur bus metami specialūs žaidimui pritaikyti maišeliai. Šis lauko žaidimas ypač populiarus Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Išbandę šias naujas sporto šakas, progimnazijos mokiniai įgijo naujų patirčių ir pasisėmė daug gerų emocijų.

Artūras Podlinevas, kūno kultūros mokytojas metodininkas

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.