-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
1-4 klasių mokinių piešinių paroda „Kuo aš būsiu užaugęs“

1-4 klasių mokinių piešinių paroda „Kuo aš būsiu užaugęs“

2021 metų kovo mėnuo Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje buvo paskelbtas PROFESIJŲ MĖNUO. 1-8 klasių mokiniai vykdė skirtingas veiklas“: 1- 4 klasių mokiniai piešė svajonių profesiją, 5-7 klasių mokiniams vyko klasių valandėlės tema „Profesijų įvairovė“, 8 klasių mokiniams – nuotoliniai susitikimai su VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos ugdymo karjeros koordinatore. 1- 4 klasių mokiniai, dalyvaudami piešinių konkurse „Kuo aš būsiu užaugęs” ir, piešdami savo svajonių profesiją, panaudojo įvairias piešimo technikas, spalvines gamas. Darbuose stebime mokinių fantazijas, kūrybinę laisvę. Sveikiname 1- 4 klasių autorius, kurių geriausi darbai, eksponuojami nuotolinėje parodoje.

Mokiniams padėjo pasiruošti jų klasių vadovai: 1a klasei – Jurkaitienė Loreta, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1b klasei – Ruzgailienė Violeta, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1c klasei – Rasa Lingaitienė, pradinio ugdymo mokytoją metodininkė, 2a klasei – Jančienė Danguolė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2b klasei – Kontrimaitė Rima, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2c klasei – Dumčienė Loreta, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3a klasei – Radžiuvienė Giedrė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3b klasei – Viršilienė Nijolė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3c klasei – Gaučienė Renata, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 4a klasei – Bendikienė Elena, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4b klasei – Lukauskienė Erika, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4c klasei – Anužienė Aurelija, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Alma Pronckūnienė,
profesijos konsultantė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.