-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Taikos vėliava – Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai

Taikos vėliava – Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai

Spalio 3-oji mokiniams, mokytojams ir visai Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos bendruomenei buvo tikrai neeilinė diena. Saulėtą ketvirtadienį Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai įteikta Taikos vėliava, suteiktas Taikos mokyklos titulas ir atidaryta žymaus dailininko Nikolajaus Rericho reprodukcijų paroda. Šventiniame renginyje vėliavą įteikė Taikos vėliavos komiteto pirmininkė ir Tarptautinio taikos vėliavos komiteto prie JT koordinatorė Lietuvoje dr. Auksė Narvilienė. Ją, skambant Europos himnui, priėmė mokyklos direktorė Laimutė Benetienė, padedama moksleivių Mūzos Svetickaitės ir Jokūbo Gudaičio, mokinių tarybos pirmininko. M. Svetickaitė, pasidalino savo esė apie Taikos vėliavą, kuri respublikiniame Kultūros dienai skirtame rašinių konkurse buvo įvertinta I vieta. Pristatyta iki lapkričio 30 d. veiksianti N. Rericho reprodukcijų paroda. Sveikinimo žodį tarė Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, meninę programą atliko mokyklos choras „Vėtra“, šokių studija „Vėtrungė“, solistė Mėta Visminaitė.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.