-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 8 dieną Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos ketvirtokus nuskambėjęs skambutis pakvietė į paskutinę pamoką, kurią vedė pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Danguolė Jančienė, Rima Kontrimaitė ir Loreta Dumčienė. Pamokos metu mokytojos ir mokiniai aptarė greitai prabėgusius ketverius mokslo metus, dalijosi įspūdžiais, prisiminimais, išsakė savo lūkesčius bei svajones.

 Vėliau visi ketvirtokai, mokytojos ir tėveliai buvo pakviesti į  Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimo šventę aktų salėje, kurią organizavo trečių klasių mokytojos metodininkės Loreta Jurkaitienė, Violeta Ruzgailienė ir Rasa Lingaitienė.

Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Ketvirtokams nuoširdžias eiles ir šokį skyrė trečių klasių mokiniai. Ketvirtų klasių mokinių atstovai įteikė savo mokytojoms vokus su parašytais dėkingumo laiškais. Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė Laimutė Benetienė, kuri pasidžiaugė,  kad net 74 ketvirtų klasių mokiniai sėkmingai užbaigė pirmąją ugdymosi pakopą ir įteikė Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Visai Progimnazijos bendruomenei nuoširdžius padėkos žodžius tarė tėvų atstovė, ketvirtokės Elados mama, Rūta Ūsaitė – Duonielienė.

Pradinė mokykla baigta. Gražios vasaros ir gerų atostogų, mieli ketvirtokai!

Loreta Jurkaitienė, Violeta Ruzgailienė, Rasa Lingaitienė,
pradinio ugdymo mokytojos metodininkės

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.