-- Pasirinkite --

Skelbimas laisvai pradinio ugdymo mokytojo pareigybei užimti

PALANGOS VLADO JURGUČIO PROGIMNAZIJA
Skelbimas laisvai pradinio ugdymo mokytojo pareigybei užimti

Palangos Vlado Jurgučio progimnazija skelbia atranką pradinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti pagal neterminuotą darbo sutartį nuo 2021-09-01.
Siūlome 22 savaitines valandas pagal pradinio ugdymo programą (1 klasė).
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo stažo, kvalifikacinės kategorijos ir darbo krūvio.

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • pradinio ugdymo mokytojo profesinė kvalifikacija.
  • informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais.

Privalumai:

darbo patirtis, mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija, kūrybiškumas, iniciatyvumas, dalyvavimas mokyklos veikloje.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentas atrankai privalo pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą;
  • gyvenimo aprašymą;
  • gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant atrankos paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2021 m. liepos 27 d., pabaiga 2021 m. rugpjūčio 9 d.

Dokumentai pateikiami Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos raštinės administratorei, adresu Ganyklų g. 2, Palanga, 218 kab., darbo dienomis nuo 8.00 iki 14.00 val., Pietų pertrauka: 12.00-12.30 val., asmeniškai arba siunčiant registruotu laišku, arba elektroniniu paštu: info@jurgucioprogimnazija.lt

Atranka vyks 2021 m. rugpjūčio 11 d., 10.00 val. 212 kab.

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu. Atvykstant į pokalbį pateikti atrankai pateiktų dokumentų originalus.

Informacija teikiama tel. (8 460)  48 962; (8 460)  48 966; (8 460)  48 984.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.