Skelbiama atranka laisvai anglų kalbos mokytojo pareigybei užimti

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla skelbia atranką anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti pagal neterminuotą darbo sutartį nuo 2020-09-01.

Darbo krūvis – 1 etatas.

Reikalavimai:

• aukštasis pedagoginis anglų kalbos išsilavinimas;
  • informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.
  • Pretendentas atrankai privalo pateikti šiuos dokumentus:
  • prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą;
  • pažymėjimą apie dalyvavimą kvalifikacijos tobulinimo programos užsienio kalbų mokytojams, ketinantiems dirbti pagal pradinio ugdymo programą mokymuose;
  • gyvenimo aprašymą (CV);
  • gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Privalumas – mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant atrankos paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2020 m. liepos 17 d., pabaiga 2020 m. liepos 30 d.

Dokumentai pateikiami Palangos Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai bibliotekoje, adresu Ganyklų gatvė 2, Palanga, 104 kab., darbo dienomis nuo 8.00 iki 14.00 val. asmeniškai arba siunčiant registruotu laišku, arba elektroniniu paštu: info@jurguciomokykla.lt.

Atranka vyks 2020 m. rugpjūčio 3 d., 9.00 val. 213 kab.

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu. Atvykstant į pokalbį pateikti atrankai pateiktų dokumentų originalus.

Informacija teikiama tel. (8 460) 48 962; (8 460) 48 966; (8 460) 48 984.