-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS

Skelbiama atranka laisvai pradinių klasių mokytojo pareigybei užimti

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija nuo 2020-09-01) skelbia atranką pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti pagal neterminuotą darbo sutartį nuo 2020-09-01.

Darbo krūvis – nuo 0,8 etato. Pareigybės lygis – A2.

Darbo užmokestis:

Pagal Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 pakeitimo įstatymą, 2019-12-05 Nr. XIII-2606, 5 priedą (kuris įsigaliojo 2020-01-01).

Reikalavimai:

• aukštasis pedagoginis išsilavinimas, pradinio ugdymo mokytojo kvalifikacija;
  • informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • gebėjimas taikyti aktyvius mokymosi metodus pamokose;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, rengti ataskaitas, bendradarbiauti ir teikti konsultacijas, sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu bei raštu.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentas atrankai privalo pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą;
  • pažymėjimą apie dalyvavimą kvalifikacijos tobulinimo programos užsienio kalbų mokytojams, ketinantiems dirbti pagal pradinio ugdymo programą mokymuose;
  • gyvenimo aprašymą (CV);
  • gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant atrankos paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2020 m. birželio 29 d., pabaiga 2019 m. liepos 13 d.

Dokumentai pateikiami Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos raštinės administratorei, adresu Ganyklų g. 2, Palanga, 218 kab., darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – iki 15.45 val. Pietų pertrauka: 12.00-12.45 val., asmeniškai arba siunčiant registruotu laišku, arba elektroniniu paštu: info@jurguciomokykla.lt.

Atranka vyks 2020 m. liepos 16 d., 10.00 val. 216 kab.

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu.

Atvykstant į pokalbį pateikti atrankai pateiktų dokumentų originalus.

Informacija teikiama tel. (8 460) 48 962; (8 460) 48 984.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.